Promocje doktorskie i habilitacyjne

25 maja 2022 roku odbyły się na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej 𝗽𝗿𝗼𝗺𝗼𝗰𝗷𝗲 𝗱𝗼𝗸𝘁𝗼𝗿𝘀𝗸𝗶𝗲 𝗶 𝗵𝗮𝗯𝗶𝗹𝗶𝘁𝗮𝗰𝘆𝗷𝗻𝗲.

Jest to jedno z najistotniejszych wydarzeń w życiu wspólnoty akademickiej. Podczas uroczystości zostały wręczone dyplomy trzydziestu jeden osobom, które w ostatnim czasie uzyskały stopnie naukowe w przewodach doktorskich i postępowaniach habilitacyjnych prowadzonych na wszystkich wydziałach w Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Uroczystości przewodniczył Prorektor ds. Nauki dr hab. Michał Rogoż, prof. UP.

Jedno z najważniejszych, w kategorii naukowej, wydarzeń roku zgromadziło Dziekanów oraz Przewodniczących Rad Dyscyplin. Wypromowani usłyszeli od Prorektora ds. Nauki dr. hab. Michała Rogoża, prof. UP gratulacje i życzenia pomyślności w dalszym rozwoju naukowym. Uroczystości promocji doktorskich towarzyszyło również ślubowanie, podczas którego naukowcy przyrzekali między innymi wspieranie spraw i dążeń naszej Alma Mater, poszanowanie godności jaką otrzymali wraz z nadaniem stopnia naukowego, a także pracę nad rozwojem badań.